نصب دزدگیر

نصب دزدگیر

نصب دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت در منازل،مغازه ها، شرکت ها و ... یکی از مهمترین تجهیزات امنیتی است که در جهت تضمین جان و مال ساکنین یک ساختمان اجرا می شود. عملکرد سیستم دزدگیر به این صورت است که سنسورهای دزدگیر، هرگونه حرکت یا ورود غیرمجاز به محیط مدنظر را از طریق آژیر یا تماس و پیامک تلفنی اطلاع‌رسانی می‌کنند. کارزان خدمات تهیه و نصب دزدگیر منزل و دزدگیر مغازه و ... را با سرعت و کیفیت و اطمینان بالا توسط تیم مجرب در سطح شهر کرمانشاه برای انواع ساختمان ها ارائه می کند. در صورت نیاز به این سرویس کافی است در قسمت "درخواست سرویس" سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان کارزان جهت مشاوره و هماهنگی با شما تماس بگیرند. (کارزان مجری نصب دزدگیر در کرمانشاه)

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب دزدگیر

گالری_نصب دزدگیر

دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به منازل، مغازه ها، شرکت ها، سازمان ها و سایر اماکن نصب می شود و هرگونه حرکت یا ورود غیرمجاز به محیط مدنظر را از طریق آژیر یا تماس و پیامک تلفنی اطلاع‌رسانی می‌کند. هزینه خرید و نصب دزدگیر برای در مقابل هزینه‌های احتمالی که در صورت سرقت ممکن است به وقوع بپیوندد مبلغ ناچیزی به شمار می‌آید.

در صورت نیاز به این سرویس کافی است در قسمت "درخواست سرویس" سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان کارزان جهت مشاوره و هماهنگی با شما تماس بگیرند.

 

لیست قیمت خدمات نصب دزدگیر

قبل از شروع کار با متخصص مشورت کرده و در مورد نحوه اجرای کار، زمان‌بندی کار و قیمت خدمات مطلع شوید.

تصویر
شرح خدمات
قیمت