گچبری

گچبری

هنر گچبری در ایران هنری دیرینه است و از چنان جاذبه ای برخوردار است که نمونه هایی از آن موزه های مختلف دنیا از جمله در موزه لوور پاریس نگهداری می شوند. گچ بری یکی از ابزارهای زیباسازی معماری است که هنوز هم استادکاران گچ بر ایرانی آن را به ظرافت و زیباییِ بسیار در خانه های ایرانی اجرا می کنند. در صورت نیاز به این خدمت در سطح شهر کرمانشاه، استادکاران زبده و حرفه ای کشور آماده مشاوره و اجرای انواع گچبری در منازل شما هستند. جهت نیاز به مشاوره یا سفارش کافیست درخواست خود را در قسمت "درخواست سرویس" ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

خدمات قابل ارائه در سرویس گچبری

گالری_گچبری

هنر گچبری یکی از هنرهای زیبای وابسته به معماری است که نقش تزییناتی و زیباسازی در ساختمان دارد. استفاده از طرح های زیبای گچبری روی سقف و دیوارها  نمای داخلی منزل را بسیار شیک و متفاوت می کند و در ارزش اقتصادی ساختمان نیز بسیار اثرگذار است. با توجه به اینکه گچ بری با دست اجرا می شود مهارت و تخصص استاد گچبر در کیفیت و ظرافت اجرای آن بسیار اهمیت دارد.

تیم متخصص کارزان با استادکاران سرشناس و حرفه ای کشور به منظور مشاوره و اجرای هنر ظریف گچبری به خدمت شهروندان کرمانشاه آمده است تا حرفه ای ترین، زیباترین و باکیفیت ترین انواع طرح های گچبری را به شما ارائه کند.

لیست قیمت خدمات گچبری

قبل از شروع کار با متخصص مشورت کرده و در مورد نحوه اجرای کار، زمان‌بندی کار و قیمت خدمات مطلع شوید.

تصویر
شرح خدمات
قیمت