تعمیر و سرویس کولر، پکیج، آبگرمکن، دینام

تعمیر و سرویس کولر، پکیج، آبگرمکن، دینام

برای راه‌اندازی مجدد کولرهای آبی و روشن کردن آن قبل از آغاز فصل گرما ، باید سرویس سالانه انجام شود. پوشال‌ها، پمپ آب، تسمه و بخش‌های مختلف کولر آبی مورد بازبینی قرار بگیرند و در صورت نیاز تعویض یا تعمیر شوند تا بتواند به خوبی و با راندمان بالا کار کند. متخصصان کارزان در خدمت شهروندان کرمانشاه هستند تا این وظیفه را با کیفیت بالا انجام دهند. در صورت نیاز به این خدمت کافیست در قسمت "درخواست سرویس" سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان کارزان با شما تماس بگیرند و نیروهای حرفه ای خود را به محل شما اعزام کنند.

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر و سرویس کولر، پکیج، آبگرمکن، دینام

گالری_تعمیر و سرویس کولر، پکیج، آبگرمکن، دینام

برای راه‌اندازی مجدد کولرهای آبی و روشن کردن آن قبل از آغاز فصل گرما، باید سرویس سالانه کولرها انجام شود. پوشال‌ها، پمپ آب، تسمه و بخش‌های مختلف کولر آبی مورد بازبینی قرار بگیرند و در صورت نیاز تعویض یا تعمیر شوند تا بتواند به خوبی و با راندمان بالا کار کند. متخصصان کارزان در خدمت شهروندان کرمانشاه هستند تا این وظیفه را با کیفیت بالا انجام دهند.
در صورت نیاز به این خدمت کافیست در قسمت "درخواست سرویس" سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان کارزان با شما تماس گرفته و نیروهای متخصص خود را به محل شما اعزام کنند.
 

لیست قیمت خدمات تعمیر و سرویس کولر، پکیج، آبگرمکن، دینام

قبل از شروع کار با متخصص مشورت کرده و در مورد نحوه اجرای کار، زمان‌بندی کار و قیمت خدمات مطلع شوید.

تصویر
شرح خدمات
قیمت