سوالات متداول

کارزان چیست؟

کارزان اولین مرجع آنلاین خدمات ساختمانی در کرمانشاه است که توسط گروهی از مهندسین و متخصصین در استان کرمانشاه با هدف انجام خدمات طراحی و اجرا و تعمیرات ساختمان راه اندازی شده است.


کارزان چه خدماتی ارائه می دهد؟

می توان از طریق سایت کارزان یا نصب اپلیکیشن کارزان به لیست خدماتی که کارزان (شرکت کارزان) ارائه می دهد دست پیدا کنید و سفارش خود را ثبت کنید. کارزان در پی آن است که تعداد و کیفیت خدماتی را که ارائه می دهد را مدام افزایش دهد.


کارزان در کدام شهرها فعال است؟

کارزان هم اکنون فعالیت خود را در شهر کرمانشاه در زمینه خدمات ساختمانی آغاز کرده است و در تلاش است به زودی سایر شهرستان های استان کرمانشاه را پوشش دهد. در افق های پیش رو، کارزان استان های غربی کشور را پوشش خواهد داد.


روال انجام پروژه ها چگونه است؟

پس از ثبت درخواست در سایت کارزان یا اپلیکیشن کارزان و یا حتی تماس تلفتی با شرکت کارزان و یا مراجعه حضوری به آدرس شرکت کارزان توسط شهروندان عزیز کرمانشاه، با توجه به نوع فعالیت درخواستی، متخصصین و مشاورین کارزان، سفارش دهنده را راهنمایی کرده و در صورت لزوم کارشناسان محل را بازدید کرده و مشتری را در جریان جزییات و مراحل انجام کار قرار می دهند.


چگونه می توان سفارش یا درخواست انجام یک یا چند مورد از خدمات کارزان را ثبت کرد؟

شهروندان و کاربران می توانند از طریق ثبت درخواست در سایت کارزان به آدرس www.karzanapp.ir یا در اپلیکیشن کارزان به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنند یا با تلفن های 08338399121 و 09184062666 تماس بگیرند و یا اینکه به صورت حضوری به آدرس شرکت کارزان در کرمانشاه مراجعه کنند.


کلمات کلیدی: سایت کارزان اپلیکیشن کارزان شرکت کارزان کرمانشاه خدمات ساختمانی کارزان خدمات ساختمانی در کرمانشاه تعمیرات ساختمان در کرمانشاه اجرای ساختمان در کرمانشاه